Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 KčVíce informací
Potřebujete poradit? Volejte +420 605 185 000

Doprava a platba

UPOZORNĚNÍ - AKCE DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 2000,-Kč platí pouze pro dopravu po Praze naším Terrys rozvozem. Po Středočeském kraji naším rozvozem je doprava zdarma od 2 500 Kč. Za dopravu do zbytku České republiky je účtován pevný poplatek 229,-kč nezávisle na hodnotě objednávky (je to dáno především vysokými nároky na balení zásilek, které převážejí express kurýři přepravní společnosti PPL nebo Česká Pošta).

Rozvoz po Praze a Středočeském kraji zajišťujeme kompletně našimi vozy. Rozvozovými dny jsou středy a čtvrtky nebo dle domluvy na telefonním čísle 605 185 000 nebo terrys@terrys.cz.

Pokud jste mimo zmiňované lokality, prosím ozvěte se nám na výše uvedené kontakty, snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc a vždy najít způsob, jak k Vám objednávku dopravit co nejdříve 😊

Při rozvozu po Praze účtujeme dopravné 159 Kč. Po Středočeském kraji účtujeme dopravné 199 Kč. Tyto ceny platí pro náš Terrys rozvoz. 

Pro zbytek ČR je pak cena dopravy 229 Kč. Řidiči lze platit hotově nebo platební kartou, a to vždy po převzetí zboží zákazníkem.

Při vyzvednutí e-shopové objednávky nebo nákupu přímo na naší prodejně v Praze lze platit také hotově nebo platební kartou. Za vyexpedování objednávky neúčtujeme žádný poplatek.

Při vyzvednutí e-shopové objednávky ve výdejním místě (Slivínko u Benátek nad Jizerou) akceptuje platbu pouze hotově.

Uvedené váhy v e-shopové objednávce jsou pouze orientační a je potřeba počítat s mírnými odchylkami, balíčky nejsou kalibrované. Skutečná a přesná cena k zaplacení je dle finální váhy produktu (pokud se nejedná o kusové zboží).

Našim zákazníkům nabízíme dodávky různých druhů porcovaného baleného masa, dále marinovaného masa, polotovarů, masa ve speciálních vakuových pečících sáčcích. Novinkou jsou sáčky pro zrání masa se speciální několikavrstvou zrací technologií.