Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 500 KčVíce informací
Potřebujete poradit? Volejte +420 605 185 000
Zobrazit další články
15.12.2019

Dančí maso

Autor: Tým Terrys
Poznáváme zvěřinu

Čerstvá, chlazená zvěřina od TERRYS - vychutnejte si s námi fantastickou chuť tohoto čistě přírodního masa. Naše zvěřina je volně žijící a pochází z lesů Kokořínska, kde žije svobodně na mnoha hektarech půdy, kterou spásá, živí se i výhonky a mnoha lesními plody. Kdo chce tedy zdravé přírodní maso, zvěřina je ta správná volba. Vyznačuje se zajímavou chutí, nízkým obsahem cholesterolu, což má příznivý vliv na naše zdraví a nízký obsah tuku a kalorií udržuje naše tělo v rovnováze.  

Image 0 Dančí se vyznačuje se svou typickou tmavě červenou až rudou barvou masa, je velice jemné s opravdu nízkým obsahem cholesterolu, pro lidský organizmus lehce stravitelné, první volba při dietních programech či zažívacích problémech. Má svou specifickou chuť, skvělou vůni a hodí se na mnoho kulinářských úprav.

Jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších úprav jsou dančí medailonky, které se připravují z hřbetu nebo svíčkové. Jemné maso, které je ideální na minutkovou úpravu a výsledek nikdy nezklame. Ostatní řezy jako kýta, plec a krk se dají využít na klasické recepty ze zvěřiny, jako jsou na červeném víně se zeleninou, se šípkovou, či na rozmarýnu. Z gulášových kostek se připraví nejen skvělý čardáš nebo jen pečené na česneku se špenátem a bramborovým knedlíkem, ale i v posledních letech je velice oblíbený dančí burger, který je vyhledáván především pro svou jedinečnou chuť, konzistenci, ale i nízký obsah tuku

Související produkty

Ceska republika
Hřbet
Mražené
750 Kč
Detail
Ceska republika
Krk
Mražené
259 Kč
Detail
Ceska republika
Kýta
Mražené
439 Kč
Detail
Ceska republika
Směsi
Mražené
229 Kč
Detail
Ceska republika
Plec
Mražené
319 Kč
Detail
Ceska republika
Svíčková
Mražené
750 Kč
Detail