Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 500 KčVíce informací
Potřebujete poradit? Volejte +420 605 185 000
Zobrazit další články
14.08.2018

SelaVita se mění na TERRYS - první specializovanou prodejnu steakových mas

Novinky
Image 1

Přátelé a followeři dobrých steaků,

s potěšením bych Vám rád oznámil, že po několika měsíční steakové abstinence a vystoupení ze společnosti SelaVita, jsem přijmul výzvu ex-majitelů Kamila a Tomáše a převzal od nich kompletní provoz e-shopu SelaVita a výdejního místa řeznictví na Italské ulici 17 v Praze.

E-shop se steakovým masem nyní najdete na www.terrys.cz .

Dlouho jsem přemýšlel, jakým směrem pro Vás nabídku koncipovat a inovovat, ale všechny myšlenky mě vždy přivedly ke šťavnatému steaku. Proto jsem pro Vás vytvořil a slibuji, že budu dále zdokonalovat první specializovaný e-shop a prodejnu na steaková masa.

Po všech zkušenostech jsem se rozhodl vytvořit jedno místo, kde je možné si objednat jakýkoliv steak, z jakékoliv země celého světa. Místo, kde je možné několika kliky „vycestovat“ a nakoupit maso i z té nejvzdálenější země.

Nabídneme Vám postupně maso ze všech koutu světa. Již jsme začali na prověřené klasice hovězího z Argentiny, Uruguaye, USA, přidáme Afriku, Austrálii a zajedeme i pro Japonské Wagyu. Pro patrioty nezapomeneme také připravit českého býčka z místních farem, kterého budeme nechat zrát v naší vlastní zrací komoře a nebo nabídneme ve speciálním zracím, suchém vakuu.

Pro více novinek nás sledujte na Facebooku nebo se přihlašte k odběru novinek v našem newsletteru.

Všechny Vás s úctou zdravím,

Lukáš Komjáti.

Image 0