Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 500 KčVíce informací
Potřebujete poradit? Volejte +420 605 185 000
Zobrazit další články
15.12.2019

Kančí maso

Autor: Tým Terrys
Poznáváme zvěřinu

Čerstvá, chlazená zvěřina od TERRYS - vychutnejte si s námi fantastickou chuť tohoto čistě přírodního masa. Naše zvěřina je volně žijící a pochází z lesů Kokořínska, kde žije svobodně na mnoha hektarech půdy, kterou spásá, živí se i výhonky a mnoha lesními plody. Kdo chce tedy zdravé přírodní maso, zvěřina je ta správná volba. Vyznačuje se zajímavou chutí, nízkým obsahem cholesterolu, což má příznivý vliv na naše zdraví a nízký obsah tuku a kalorií udržuje naše tělo v rovnováze.

Image 0 U nás připravujeme kančí maso pouze z jedinců průměrné váhy okolo 50kg. Selátka jsou pro nás eticky nepřípustná a ani jejich maso vzhledem k velikosti není nijak zajímavé. Větší/ starší jedinci jsou pak nezajímavý z pohledu obsahu tuku a mnohdy specifické vůně masa. Proto u nás dostanete vždy jen ty nejlepší kusy střední váhy.

Maso z prasete divokého je velice lahodné, šťavnaté, výrazné chuti a vůně. Příprava je velice jednoduchá a lze použít klasické zvěřinové recepty, popřípadě i recepty používané na maso vepřové. Doporučujeme vyzkoušet určitě kančí řízečky, ať potřené česnekem nebo rybízovým džemem, kančí medailonky přírodní, po myslivecku a nebo na hříbkách či smržích. Radost určitě uděláte i přípravou skvělého kančího guláše nebo výpečku.

Související produkty

Ceska republika
Hřbet
Mražené
459 Kč
Detail
Ceska republika
Krk
Mražené
299 Kč
Detail
Ceska republika
Kýta
Mražené
459 Kč
Detail
Ceska republika
Směsi
Mražené
219 Kč
Detail
Ceska republika
Svíčková
Mražené
525 Kč
Detail
Ceska republika
Plec
Mražené
299 Kč
Detail